Beeldspraak

Beeldspraak 3: Boeken, boeken, boeken

Maart staat in het teken van het boek. Deze maand vierden we immers de Boekenweek. Maar wie mocht dan dit jaar het geliefde Boekenweekgeschenk schrijven? Nou, dat was best een primeur, want deze keer mocht de schrijver achter Hendrik Groen dit doen. Met Piaggio kunnen we eindelijk een naam verbinden aan de mysterieuze schrijver: het gaat hier namelijk om ene Peter de Smet. Maar is het geschenk even geliefd als de Hendrik Groenreeks? We zetten wat meningen op een rijtje.

Je leert ook welke schrijvers er op de shortlist van de Libris Literatuur Prijs staan én je hoort een hoorspel dat gebaseerd is op één van deze genomineerde titels, namelijk: Als de dieren van Lieselot Mariën.

Daarnaast vind je recensies en interviews over de recente titels van onder anderen Philip Huff, Mina Etemad en Katie Kitamura.
 

Over Beeldspraak

Tijdschrift over literatuur, samengesteld uit de boekenbijlagen van landelijke dagbladen. Een mix van recensies, interviews en nieuws. Zowel over Nederlandstalige literatuur als vertaald werk. Daarnaast biedt Beeldspraak met originele artikelen een dieper kijkje in de bruisende boekenwereld. 

Abonneren op Beeldspraak kan via www.passendlezen.nl Tel. 070 - 338 15 00 of e-mail: klanten@passendlezen.nl